Nejlepší akcie pro Long a Short pozice. Průměrný roční výnos dosahuje 17,69 %, zatímco maximální pokles hodnoty dosahuje  -13,72 %.

Index S&P 500 ve sledovaném období dosahoval průměrného ročního výnosu 6,58 %, zatímco maximální pokles hodnot byl – 53,95 %

StockPicking Model vám zjednoduší výběr akcií

Mějte jasná data při rozhodování, do čeho právě investovat. Vycházet z přesných hodnot a mít se o co opřít je v investicích základ.

Po přihlášení získáte bezplatně přístup k aktuálnímu přehledu relativně podhodnocených a nadhodnocených akcií vůči indexu S&P 100 a automatické dávce pro rebalanci portfolia v Interactive Brokers (IBKR). V případě zájmu pomůžeme také se založením účtu v IBKR.

 Ukázka/vstup do aplikace Detailní informace


Uživatelům dáváme k dispozici analytický report, jakožto výstup vyvíjeného software pro analytiky na kapitálových trzích. V žádném případě se nejedná o investiční doporučení. Neposkytujeme žádné finanční služby. Naší činností je vývoj software založeného na metodách AI. Model vyvíjíme ve spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně a Vysokou školou ekonomickou v Praze. Pro více informací či spolupráci s naší společností nás neváhejte kontaktovat.